Kurtka dla psa czy sweter?

Jesień za oknem, niebawem nastanie zima. Coraz niższe temperatury, silniejszy wiatr. Jakie ubranko założyć czworonogowi w tę jesienno-zimową aurę? Czy sam sweter to nie za mało?  Wygodna kurtka dla psa czy sweter?  Poniżej kilka rodzajów ubrań dla psów, które powinny być zakładane ze względu na warunki atmosferyczne.

Szeroki wybór okryć dla czworonogów…

Sklepy posiadają bogaty asortyment. Okrycia dla psów występują w różnych rozmiarach oraz szyte są z różnych materiałów. Istnieją różnego rodzaju okrycia dla pupilów, jedne są funkcjonalne i użyteczne, inne tylko modne, a jeszcze inne posiadają wszystkie te cechy razem.

Zazwyczaj wybór jest następujący:

– Sweterki dla psów. Będą one przylegać do ciała. Niesamowicie miękkie i delikatne, ale nie są wodoodporne. Sprawdzą się w jesienny spacer bez deszczu.

– Kurtki i płaszczyki dla psa. Będą wyposażone w puchowe wypełnienie lub ciepłe podszewki. Zdecydowanie najlepiej ochronią czworonoga przed zimnem. Często są wodoodporne i chronią przed wiatrem. Sprawdzą się zimą, przy śniegu i ujemnych temperaturach. Należy wybrać te, które posiadają grubszy materiał w okolicach pęcherza moczowego.

– Przeciwdeszczowe płaszczyki i pelerynki dla psa. Tego rodzaju odzienia zdecydowanie nie będą chroniły przed zimnem, ale pies na pewno w nich nie zmoknie. Produkowane są z nieprzemakalnych materiałów. Świetnie się sprawdza, gdy na dworze nie będzie zimno, ale będzie padał deszcz.

 

To nie wszystko. W sklepach można nabyć szaliki dla psów, buciki, czapeczki i wiele innych. Wybór jest sprawą indywidualną.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours