dozowniki karmy – jak zadbać o odżywianie pupila pod naszą nieobecność?

Estimated read time 2 min read

Przez różne sytuacje może się zdarzyć, że nasze zwierzątko domowe będzie musiało zostać w domu samo przez dłuższy czas. Istnieje sposób, żeby mimo takiego przebiegu zdarzeń zapewnić pupilowi dostęp do świeżej karmy lub wody. Mianowicie idealnym rozwiązaniem jest automatyczny dozownik karmy, dzięki któremu jedzenie nie psuje się ani nie wysycha.

Czym są smart dozowniki karmy?

dozownik

Automatyczna miska dla psa lub kota, którą można znaleźć pod tym linkiem: https://www.obroza-elektryczna.pl/smart-dozowniki/, wydziela zwierzakowi odpowiednią ilość pożywienia. Ty decydujesz, w jakim czasie i ilości automatyczny karmnik wydaje karmę. Część dozowników zawiera również miejsce na dostęp do świeżej wody.

Kiedy warto kupić automatyczną miskę?

Automatyczne dozowniki karmy sprawdzą się idealnie podczas nieobecności w domu z powodu długiego dnia pracy czy noclegu poza domem lub jeśli jesteś po prostu osobą zapracowaną i nie chcesz, żeby odbiło się to negatywnie na zdrowiu twojego pupila.

Automatyczna miska dla kota

Koty ze względu na mały żołądek muszą jeść stosunkowo często, ich dieta powinna być podzielone na wiele porcji w ciągu dnia. Warto również pamiętać, żeby karmić zwierzaka o stałych porach. Jeśli fizycznie nie możesz tego zrobić, wykona to za Ciebie automatyczny karmnik dla kota.

Automatyczna miska dla psa

Przed zakupem dozownika dla czworonoga pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na wielkość i przeznaczenie miski. W końcu york nie zje tyle, co labrador.

You May Also Like

More From Author